Kupuj Odpowiedzialnie i Clean Clothes Polska : Łobzowska Studio Fashion Day

Targi mody, wernisaż zdjęć, pokazy i wykłady na temat odpowiedzialnej mody. Zajrzyjcie na nasze stoisko! 28.06.2015, Forum Przestrzenie, Kraków
Kupuj Odpowiedzialnie i Clean Clothes Polska :  Łobzowska Studio Fashion Day
Łobzowska Studio Fashion Day to bardzo ciekawe wydarzenie na "modowej" mapie Krakowa. Ubrania, fotografia i odpowiedzialna moda spotkają się w jednym miejscu.
 
Kilkudziesięciu projektantów będzie sprzedawać swoje kolekcje w atrakcyjnej przestrzeni nieczynnego już hotelu. Zróżnicowana oferta, wyselekcjonowani wystawcy oraz ciekawe połączenie sekcji handlowej z pokazową, to wyróżniające cechy tych targów. Jedną z atrakcji wieczoru będą pokazy mody polskich projektantów. Dopełnieniem Łobzowska Studio Fashion Day będzie wernisaż wystawy fotograficznej, podczas którego zostaną zaprezentowane zdjęcia modowe, nawiązujące tematyką do ikon światowego designu. To próba unikatowego połączenia fotografii, mody oraz wzornictwa, pokazująca jak te dziedziny sztuki mogą się wzajemnie inspirować.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będziecie mogli porozmawiać z nami na temat odpowiedzialnego podejścia do mody. Podpowiemy Wam też, co można zrobić, aby świadomie wybierać ubrania, które nosimy każdego dnia.
 
Jesli interesuje Was, co zrobić, by codzienne decyzje konsumenckie podejmowac w sposób przemyślany i odpowiedzialny, koniecznie posłuchajcie wykładu Marii Humy z Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie i Clean Clothes Polska. Zapraszamy na 14:30!
 
Organizatorem wydarzenia jest Łobzowska Studio, czyli kolektyw, w którym pracuja graficy, fotografowie, projektanci produktu i specjaliści od reklamy.
 
 
Katarzyna Salus, 26.06.2015
KATEGORIE: Wiadomość